• Wpisów: 21
  • Średnio co: 103 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 01:17
  • Licznik odwiedzin: 23 448 / 2268 dni
 
strenuously
 
Strenuously:

Jest źle. Bardzo źle. 1 pozytywna wiadomość na 100. Nie mam siły nawet o tym pisać, zresztą nawet nie wypada. Nawet przy najbliższych wolałabym o tym nie rozmawiać, a co dopiero przy szerszym gronie. Chociaż ponoć przy nieznajomym najłatwiej się otworzyć, ale nie. Dziękuję. Pokażę wam jeszcze tylko moje środowe łupy, żeby nie było pusto i idę spać.

IMG_2480.JPG


Od lewej: matowy, czerwony lakier firmy Vibo - Rossman, 9.99
Osobiście nie polecam. Brzydki zapach, długo schnie + po wyschnięciu jak przejechałam delikatnie palcem po płytce paznokcia lakier się wykruszył i to dosłownie. Miałam na palcu wszędzie czerwone kropki, a paznokieć w miejscu w którym przejechałam lakierem wyglądał zupełnie tak jak przed użyciem lakieru.
Niebieski i pomarańczowy lakier - Smart Girls Get More - Textil Market - 4.99
Jestem strasznie zadowolona, szczególnie z tego pomarańczowego - wygląda trochę neonkowo na paznokciu, co jest bardzo modne w tym sezonie :) Wystarczą 2/3 pokrycia.
No i na koniec maseczka oczyszczająca z glinką - Laura Conti - Rossman - 2.99. Póki co niestety nie mogę jeszcze nic o niej powiedzieć, bo ciągle siedzę z R do późna i nie miałam czasu jej wypróbować.

No i to chyba na tyle. Dobranoc :*

Nie możesz dodać komentarza.